ApartHotel

Aparthotel Longstay to nowy, komfortowy obiekt świadczący usługi hotelarskie, przeznaczony przede wszystkim na długie pobyty służbowe, biznesowe jak również turystyczne. Jest połączeniem najlepszych cech standardowych hoteli i luksusowych kameralnych apartamentów nadmorskich.

Goście przybywający do Aparthotelu Longstay mogą skorzystać z 27 w pełni wyposażonych apartamentów i pokoi o podwyższonym standardzie o powierzchni od 20 do 101 metrów kwadratowych. Wszystkie apartamenty posiadają aneks kuchenny, pokój dzienny z funkcją wypoczynkową, sypialnię z łóżkiem „dużym” lub łóżkami osobnymi, łazienkę z prysznicem oraz duży taras lub balkon. Apartamenty Morskie posiadają panoramiczny widok z okien na wody Zatoki Gdańskiej.

Do dyspozycji Gości dostępne są : podziemna hala garażowa, bezpłatna sala fitness wyposażona w profesjonalne urządzenia firmy Technogym, wypożyczalnia rowerów oraz wypożyczalnia samochodów. Do dyspozycji Gości dostępny jest  również przestronny taras z widokiem na panoramę Zatoki Gdańskiej, na którym można wypić poranną kawę lub spotkać się w gronie przyjaciół. Całodobowa obsługa recepcji dba o wygodę i bezpieczeństwo Gości oraz komfort ich pobytu.

Na terenie całego obiektu można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego i przewodowego internetu. W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Istnieje możliwość pobytu wraz ze zwierzęciem (pies, kot) - należy jednak zgłosić ten fakt w momencie dokonywania rezerwacji.