Oferta na długie pobyty

Aparthotel Longstay zaprojektowano i wykończono specjalnie z myślą o potrzebach i wygodach rezydentów wynajmujących apartamenty i pokoje na długie pobyty tj. ponad 30 dni. Komfortowe powierzchnie od 20 do 100 m 2 porównywalne do powierzchni klasycznych mieszkań zapewniają wygodę i przestrzeń dopełnioną prestiżem i luksusem zamieszkiwania w hotelu z wykorzystaniem wszystkich dostępnych w nim usług.

Oferta najmu długoterminowego skierowana jest do firm i instytucji poszukujących stałego miejsca pobytu dla swoich rezydentów, pracowników, menadżerów i specjalistów przebywających czasowo w trójmiejskiej metropolii.

Istotnym jest, iż wynajmujący otrzymuje jedną fakturę zbiorczą obejmującą pobyt i wszystkie zlecone usługi bez żadnych dodatkowych zobowiązań i umów tak charakterystycznych i uciążliwych w indywidualnym najmie mieszkań. Nie występuje tu również kłopotliwy element kaucji gwarancyjnej bowiem apartamenty na długi pobyt wynajmowane są w trybie hotelowym.

Jest to też oferta dla Klientów poszukujących rozwiązań najmu w systemie kontraktacji „dobo nocy”. Dzięki stałej umowie z Longstay Aparthotel klient ma zagwarantowaną pulę apartamentów przygotowywanych na żądanie na konkretny termin i okres najmu również z możliwością rotacji osób zamieszkujących w apartamencie.

Klientów zainteresowanych ofertą biznesowego najmu długoterminowego prosimy o kontakt bezpośrednio z Kierownikiem Aparthotel Longstay, który po zapoznaniu się z potrzebami przygotuje ofertę dopasowaną dla konkretnych potrzeb.


Więcej »

 

Damian Pawlak

Kierownik Aparthotel Longstay

Tel. +48 510 176 686

d.pawlak@longstay.pl