Wellness

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Fitness i sauna

Dobre samopoczucie każdego dnia

Filozofia wellness to dążenie do stanu harmonii ciała, umysłu i ducha. Pomoc w osiągnięciu tej równowagi zapewni naszym Gościom całodobowy, bezpłatny dostęp do sali fitness, strefy relaksu i kompleksu saun.

Nowoczesne wyposażenie sali fitness w najnowszej generacji urządzenia i maszyny do ćwiczeń aerobowych i siłowych renomowanej firmy Technogym pozwala przeprowadzić pełen program treningowy. Wśród maszyn treningowych znajdą Państwo między innymi:
• Bieżnię elektryczną
• Bramę do wyciskania
• Ławeczkę do wyciskania i hantle
• Orbitrek
• Maty do ćwiczeń

Relaks w strefie wellness, którą przez całą dobę udostępniamy naszym Gościom, jest świetnym pomysłem na regenerację sił zarówno po dniu pełnym nadmorskich atrakcji, jak i powrocie z biznesowych spotkań. Gorące wnętrza sauny suchej oraz łaźni parowej pomogą odprężyc się i ukoić zmysły. Pomiędzy kąpielami saunowymi można wypocząć na wygodnym leżaku w kojącym wnętrzu strefy relaksu lub przejść się po zielonym ogrodzie Longstay Premium Apartments.


 

Komfortowe apartamenty

Blisko morza i centrum

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij